1800-200-808

מזרן קפיצים זוגי KING DAVID הולידיי פילוטופ

מזרן קפיצים זוגי KING DAVID הו

1,990.00 ₪

חדר שינה קומפלט דגם 1076 עם ארגזים והפרדה למגזר הדתי

חדר שינה קומפלט דגם 1076 עם אר

3,950.00 ₪

חדר שינה קומפלט דגם 1128

חדר שינה קומפלט דגם 1128

4,490.00 ₪

כורסאת טלויזיה דאלאס

כורסאת טלויזיה דאלאס

3,100.00 ₪

כרית סופר אורטופדית ויסקו SOAP מבית פולירון ק. זיקים

כרית סופר אורטופדית ויסקו SOAP

279.00 ₪

ספת נוער סילי דגם גל

ספת נוער סילי דגם גל

4,700.00 ₪

חדר שינה זוגי דגם 1084 במבצע מיוחד

חדר שינה

2,590.00 ₪

ספת נוער סימונס דגם טיק טק

ספת נוער סימונס דגם טיק טק

6,260.00 ₪

ספה נפתחת למיטה דגם BRUNO

ספה נפתחת למיטה דגם BRUNO

3,250.00 ₪

מזרן סימונס זוגי דגם WIND ללא קפיצים + 2 כריות אורטופדיות מתנה

מזרן סימונס זוגי דגם WIND ללא

4,757.00 ₪

מזרן זוגי אורטופדי ללא קפיצים קינג דויד KING DAVID דגם אנטומי אורטופדי לטקס פילוטופ

מזרן זוגי אורטופדי ללא קפיצים

2,600.00 ₪

ספה נפתחת למיטה דגם נובה

ספה נפתחת למיטה דגם נובה

2,640.00 ₪

סלון פינתי דגם KOLIN

סלון פינתי דגם KOLIN

3,990.00 ₪

מיטה וחצי מתכווננת דגם ריוור מבית סימונס

מיטה וחצי מתכווננת דגם ריוור מ

4,880.00 ₪

מזרן קפיצים זוגי אורטופדי קינג דויד KING DAVID דגם UNITED COMFORT

מזרן קפיצים זוגי אורטופדי קינג

880.00 ₪

מזרון קפיצים אורטופדי יחיד דגם קינג סליפ

559.00 ₪

10 כללים לרכישת מזרן:

על מנת לבחור מזרן, יש להקפיד על העקרונות הבאים:

1. תמיכה מזרן איכותי מעניק תמיכה לכל הגוף ובעיקר, לחלק הרגיש של עמוד השידרה. יש להקפיד שבמזרן יש "שדרה בריאותית" או תמיכה מרכזית התומכים בחלק הרגיש של עמוד השידרה.


2. נוחות – מזרן לא חייב להיות קשה כדי שיהיה בריא. מזרן בריא הוא מזרן נוח ונוחות היא עניין אישי. יש להקפיד שהמזרן עשוי מחומרי ריפוד ושכבות נוחות באיכות טובה ושיתאים לך (יש לנסות את המזרן בשינה אמיתית בבית לפני ההחלטה הסופית).

3. עמידות ואחריות – עמידות מתייחסת לתקופה בה ליבת המזרן מעניקה את התמיכה הנכונה, ושכבות הריפוד והנוחות מעניקות את רמת הנוחות האופטימלית. לאחר שימוש של שנים רבות, ליבת המזרן ושכבות הריפוד והנוחות נשחקות, אך ככל שאיכות המזרן גבוהה יותר, עמידותו גבוהה יותר. אין להתייחס לאחריות בפני פגמים כאחריות לתמיכה טובה. האחריות מגנה בפני פגמים במזרן אך לא בפני אובדן תכונותיו הפיסיות. יש לשים לב כי הרכב המזרן ופרטי היצרן מצויינים בברור על המזרן.


4. התאמה אקלימית – אדם ממוצע מאבד מידי לילה בעת השינה בין 0.5-0.3 ליטר נוזלים הנספגים בתוך המזרן. לכן, יש לשים לב שהמזרן מתאים לאקלים הישראלי באמצעות פתחי אוורור המונעים הצטברות לחות מיותרת, והמזרן שומר על איכותו לאורך שנים; במידה ולמזרן אין מערכת אוורור איכותית, התוצאה היא פגיעה באיכות השינה (הנוזלים שאינם מתאדים כהלכה יוצרים תחושת אי נוחות הפוגעת בשינה) ופגיעה בעמידות המזרן לאורך זמן.


5. תמיכה בדפנות המזרן– יש להקפיד שהמזרן כולל חיזוקי דפנות המבטיחים תמיכה מלאה בקצות המזרן. החיזוקים תומכים בשולי המזרן ומונעים את שקיעתם בזמן שכיבה או ישיבה על שפת המזרן ומגדילה את שטח השינה האפקטיבי ב- 23% וכך נשמרות איכות השינה והמזרן.


6. מקום – יש לדאוג שהמזרן גדול מספיק על מנת לאפשר לך ולבן זוגך לנוע בנוחות במהלך הלילה.


7. משטח שינה תחתון – יש להקפיד שהמשטח התחתון עליו מונח המזרן הוא בסיס מיטה באיכות גבוהה או מיטה עם שלבי עץ המעניקים תמיכה, איוורור ומאריכים את חיי המזרן. יש לשים לב שהמזרן לא יונח על גבי משטח אטום ולא נושם, לדוגמא: לוח עץ.


8. תו תקן – יש לוודא כי המזרן אותו אתם רוכשים נושא תו תקן.

.

9. תקופת נסיון - חובה! אבל חובה לקבל את האפשרות לנסות את המזרן בבית לפחות 10 ימים על מנת שהגוף יתרגל למזרן, ורק כך תוכלו לקבל את האינדיקציה האמיתית לגבי התאמת המזרן.

.

10. אמינות - יש לקנות מזרן של חברה מוכרת ותיקה ואמינה על מנת להיות בטוח שתהליכי הייצור של המזרן הולמים, ושבמידת הצורך ניתן יהיה לקבל שרות ואחריות בעתיד.

 

10 טיפים לשינת לילה טובה:

על מנת להנות משינת לילה שלווה ורציפה יש לשמור על ההרגלים הבאים: 

1. הקפד על שינה בשעות קבועות - שמור על שעון ביולוגי מאוזן באמצעות שינה וקימה בשעות קבועות, גם בסופי שבוע.

2. פתח סדר פעולות קבוע לשינה - הדבר עוזר לגוף להתכונן לשלב השינה.
 
3. הרשה לעצמך לישון על מזרן נוח ותומך - קשה להגיע לשינה נוחה ועמוקה על גבי מזרן קטן, לא נוח ושאינו מעניק תמיכה נכונה לגופך.
 
4. בצע פעילות גופנית - ביצוע פעילות גופנית קבועה מסייע בהפגת מתחים ולחצים שנצברו במהלך היום. אל תבצע פעילות זו קרוב מדי לזמן שינה, הדבר מפריע לגוף להסתגל לשינה.

5. צמצם נטילת ממריצים בערב - צריכת ממריצים כגון קפה, מפריעה למהלך ההרדמות הטבעי ומונעת שינה טובה.

6. אל תעשן - למעשנים קשה יותר להרדם. הם מתעוררים יותר במהלך הלילה ושנתם מקוטעת.

7. שתה במתינות - שתיית אלכוהול לפני השינה מפריעה לשינה רצופה.
 
8. הרגעות - השתדל לא להתעמק בבעיות ודאגות לפני שעת השינה.

9. בנה לך סביבת שינה נוחה - מומלץ לישון בחדר שקט, מואפל וקריר על מזרן נוח ותומך.

10. קבע עדיפות לשינה - אמור "כן" לשינה גם אם הינך נוטה להישאר עד מאוחר, בבוקר תודה לעצמך על כך.
.

תקציב קניית מזרון:

חשוב שתגדירו סכום כספי לרכישת מזרון. הוא לא חייב להיות מדוייק על השקל , אפשר לקבוע רף עליון,אותו ניתן לחצות במידה ומצאתם מזרון יקר יותר שהתאים לכם יותר משאר המזרונים בחנות.

מחירי מזרונים נעים בטווחים הבאים:
1) עד 1,000 ש"ח - מזרונים פשוטים
2) 1,000 - 1,500 ש"ח - מזרונים בסיסיים טובים - לחסרי תקציב שאין באפשרותם לקנות יותר טוב.
3) 1,500 - 2,000 ש"ח - מזרונים טובים - בד"כ לא של חברות גדולות וידועות, אך מזרונים טובים.
4) 2,000 - 3,000 ש"ח- מזרונים מעולים - יותר חומר גלם וחומרים מתקדמים לפיזור לחצים במזרן.
5) 3,000 ש"ח ומעלה - מזרונים מצויינים - רמות גימור הטובות ביותר, חומרי גלם וחומרים מתקדמים בשעורים גבוהים - אכן השקעה כדאית.

מחירי מזרנים נגזרים בעיקר, מכמות חומרי הגלם והטכנולוגיה שהושקעו במזרון. אם ניקח לדוגמא מזרון קפיצים, מחירו נקבע בעיקר בהתאם לכמות הקפיצים שבתוכו ולכמות הפיתולים של הקפיץ (ככל שיש יותר פיתולים, הקפיץ חזק יותר ,עמיד יותר  למשקל ולבלאי), אלו עשויים מתכת ומחירם בהתאם. כמובן שיש גם חשיבות לעובי שכבות הגומיאוויר שעל הקפיצים וגם לשכבות מפזרות לחצים עשויות לטקס או ויסקו, הנמצאות במזרון.

המלצה: קניית מזרון נעשית אחת לכמה שנים (מומלץ פעם ב-7 שנים להחליף מזרון), ומאחר ומדובר במוצר בריאותי, בניגוד לקניית מוצרי חשמל או בידור, כדאי להשקיע סכום כספי נכבד בקניית מזרון איכותי עליו תוכלו לישון בהנאה לאורך השנים.

 

ב-sleepnet תקבלו 14 יום נסיון ללא התחייבות למזרנים

לפרטים, ייעוץ מקצועי והזמנות, חייגו: 1800-200-808

למבחר המזרנים שלנו  לחץ כאן!

 

 

 
מדוע מזרנים כל כך חשובים לאיכות השינה שלכם? במציאות החיים שלנו אנו נתקלים כמעט מידי יום בבן משפחה, חבר או מכר קרוב הסובל מכאבי גב כרוניים. רבים מכם ימליצו לאותו אדם לפנות לרופא לאבחון הבעיה. מה שמעטים מכם יודעים הוא שבאמצעות התאמת מזרנים למבנה גופכם, באפשרותכם למנוע מלכתחילה או לפחות למזער את הסיכוי לסבול מכאבים שכאלה. כאבי גב, על פי רוב נובעים ממאמץ יתר, זקנה או לחלופין שינה לא בריאה. שינה לא בריאה משמעותה שינה על מזרנים לא איכותיים במשך תקופה ארוכה. שינה שכזאת מלווה בתופעות לוואי כמו כאבים בחוליות הגב והצוואר וקושי ממושך להירדם. עייפות ממושכת הנגרמת כתוצאה מכך פוגמת ביכולת הריכוז, התפקוד ובאיכות החיים של כל אחד ואחת מאיתנו. שינה על מזרנים באיכות ירודה תביא בהכרח לנזק בלתי הפיך לגב שלכם בטווח הארוך. מאידך, מחקרים מלמדים כי אנשים אשר לא התפשרו על טיב המזרנים שבחרו, נהנים מאיכות שינה טובה וחשים אנרגטיים ורעננים מידי בוקר. כמובן שישנם אלמנטים אחרים שעשויים לעודד את ההבדלים הללו, אך אין ספק כי לבחירת המזרנים יש חשיבות ניכרת וממשית על איכות השינה שלכם.
 
לאחר שהבנו את ההשפעה המכריעה שיש למזרנים על בריאותכם אתם וודאי שואלים האם יש חשיבות מכרעת לבחירת מזרן אחד על משנהו? והאם הבחירה הזאת באמת עשויה להשפיע על טיב החיים שלכם?  התשובה לשאלות הללו היא חד משמעית- כן! כידוע לכולנו, קיים מגוון עצום של מזרנים בשוק הצרכנים, וכל אחד הוא בעל קווי מתאר ומאפיינים טכניים שונים ומתאים לקבוצת גיל מסוימת. ברצוננו לסייע לכם להבחין בין סוגי המזרנים שונים על מנת להקל עליכם את הבחירה ולאפשר לכם לרכוש את המזרן הראוי ביותר לצרכיכם האינדיבידואליים.
 
החברות המובילות בעולם בתחום פתרונות השינה הצטיידו בצוותי מחקר ופיתוח (הכולל אורטופדים וכירופרקטים מובילים), ואלו ערכו מחקרים מתקדמים לבחינת מבנה המזרן האולטימטיבי שישפר את איכות השינה של בני אדם בקבוצות גיל שונות. מהנתונים שעלו מהמחקרים הגיעו הצוותים למסקנות, אותם העבירו לגורמי הייצור שהחלו ביישומן. הטכנולוגיה העכשווית בתחום פתרונות השינה היא מפותחת וחדשנית. בתהליך הייצור מופנית שימת הדגש לכל מרכיב במזרן על מנת להבטיח את איכותו והשפעתו החיובית על איכות החיים של הצרכן. ניתן להתרשם מהדגש שניתן למרכיבים השונים בייצור תוך בחינת ההיצע המגוון בשוק. כל מזרון הוא בעל גמישות קפיצים שונה, טיב סיבים אחר ותפור באופן שונה. כל האלמנטים הללו נועדו לשפר את איכות המזרון ולאפשר התאמה מירבית לצרכן. בבואכם לבחור את המזרן הבא שלכם, ציינו בפני המוכר או בעל העסק כל פיסת מידע שעשויה להיות רלוונטית דוגמת קשיים להירדם, כאבי גב תקופתיים או בעיה אורתופדית אחרת. בעל העסק או מנהל החנות הוא איש מקצוע אשר מכיר את מוצריו ויוכל להפנות את תשומת ליבכם ליתרונות שיקנה מזרון כלשהו עבורכם.
 
המידע שהבאנו לפניכם נועד לסקור עבורכם באופן תמציתי את החשיבות בבחירת מזרנים שמותאמים באופן אישי ככל שניתן לדפוס החיים שלכם. לכל מזרן יש ערך מוסף מסוים והוא נועד לסייע לאדם בעל מגבלה או צורך ספציפי. האדם אשר יוכל לסייע לכם יותר מכל הוא בעל עסק מורשה בעל ותק בתחום. בעידן זה, כמובן שהאינטרנט עומד לרשותכם והוא יכול להוות כלי עזר אשר יאפשר לכם לבצע מחקר עצמאי בטרם תפנו לחנות בקרבת מגורכם. אנו בחברת סליפנט מציעים ללקוחותינו מגוון חסר תקדים של מזרנים איכותיים במיוחד. נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בבחירת המזרן האולטימטיבי עבורכם!
 

Protected by Copyscape Online Plagiarism Checker